czwartek, 21 maja 2015

Z przyjaciela...na wroga

Jak zapewne wiecie pomysły na posty tematyczne przychodzą do mnie z życia codziennego.Są to sprawy ,które zdarzają u niektórych z nas.Dziś chciałabym poruszyć temat przyjaciela a wroga.Ktoś kto od roku lub dłużej się z kimś przyjaźni ,a nagle traci tą osobę/osoby.Nie wiesz co się stało,dlaczego ta osoba nie chce już z tobą rozmawiać.Po czasie wyśmiewa się z Ciebie,obgaduje Cię za plecami,chce Ci udowodnić ,że jest lepszym od Ciebie.Ale wcale tak nie jest.Ta osoba chce dla Ciebie jak najgorzej,nie masz pojęcia co jest tego przyczyną.Doznania jakie odczuwasz przez tą osobę sprawiają u Ciebie wściekłość,masz chęć coś powiedzieć,ale jednak się powstrzymujesz.Nadchodzi wreszcie taki czas,że chcesz jak najszybciej skończyć szkołę,by nie mieć z tymi osobami nic do czynienia.W pewnym czasie nie masz ochoty ani chęci patrzeć na tych starych 'przyjaciół'.Oni chcą dla ciebie jak najgorzej zarówno jak ty dla nich...Według mnie najlepszym sposobem jest nie zważanie na takie osoby uwagi,omijanie ich z daleka.Trzeba pokazać ,że stać nas na więcej niż im się wydaje.Osiągnąć coś,czego oni/one będą nam zazdrościć.
Zdarzały Wam się niekiedy podobne sytuacje? Co wtedy robiliście ?

Love,
Natalia <3


8 komentarzy:

 1. Bardzo mady post. Ja miałam 2 lata temu podoba sytuacje ze z przyjaciółek stałyśmy sie wrogami. Na szczęście juz nie chodzimy do tej samej szkoły i nie mamy ze sobą do czynienia ale na początku było jak piszesz ze obgaduje i chce dla nas jak najgorzej. Teraz znalazłam prawdziwą przyjaciółkę i mam nadzieje ze taka sytuacja nie podróży sie drugi raz ale raczej tak nie bedzie.
  http://lifeisbeutiful14.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Może nie było to tak, że zaczęliśmy się jakoś nawzajem siebie obrażać, ale w moich oczach ta osoba po wieloletniej przyjaźni jest po prostu nikim i nie istnieje dla mnie. ;)

  bgrenda.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się taka sytuacja zdarzyła całkiem niedawno..

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. great post and beautiful pictures!
  would you like to follow each other? If you follow me, please let me know.
  I will follow you back after it. =D
  <a href="http://www.tomntins.com/2015/05/innisfree-smart-makeup-blender-and.html</a>

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi na szczęście nie zdarzyła się taka sytuacja :).Bardzo ciekawy post.
  http://magdasara.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam jakieś dwa lata temu taką sytuacje że przyjaciółka którą znałam 6 lat nagle się ode mnie odwróciłą i obagdywałą mnie ze wszytskimi po kolei ;/

  Zapraszam
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczne zdjęcia
  http://fashionbyalexandra1999.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń